výrobky - dřevěné krabičky - WoodenManufacture

Dřevěné krabičky

vyrobíme a dodáme Vám krabičky ze dřeva v mnoha velikostech i provedeních dle Vašich konkrétních požadavků – může se jednat o celou škálu krabiček od úplně malých krabiček na šperk či jinou drobnost přes krabičky na psací potřeby, hry, dárkové předměty, krabičky na čaj, kávu, čokoládu atd. až po velké krabice – bedny pro přepravu nebo skladování větších a těžších věcí, průmyslových polotovarů a výrobků.

Celý tento sortiment Vám přitom můžeme dodat v  řadě provedení co se kvality týče – od jednoduchých krabic určených pro jednorázové a jednoúčelové použití až po luxusní a dárkové krabičky pro časté používání.

Vnitřní vybavení dřevěných krabiček Vám můžeme připravit konkrétně na účel, pro který budete krabičky využívat – může se jednat o příčky, mřížky nebo vyjímatelné části a poličky, ale také o molitanové nebo plastové vložky pro fixaci uložených předmětů. Vnitřní strana víka i dna může být vyložena vhodným materiálem, např. flokem nebo potažena hedvábím, což vytváří luxusní vzhled krabičky při jejím otevření. Tyto materiály mohou být potištěny sítotiskem dle přání zákazníka. Víko může být i s průhledným materiálem, pod kterým je dobře vidět obsah krabičky.

Krabičky mohou být opatřeny logem dle Vašeho přání – může se jednat o jedno nebo i vícebarevný sítotisk a nebo za tepla ražené logo ve zlaté nebo stříbrné barvě, umístěné na floku. Logo může být samozřejmě i na průhledném materiálu víka. Rovněž můžeme použít gravitované samolepicí štítky, popřípadě kovové štítky, které mohou být gravitované, potištění, zalévané pryskyřicí a podobně.

Kromě krabiček Vám můžeme nabídnout i výrobu řady dalších dřevěných produktů, jako jsou různé stojany a stojánky na tužky, štětce nebo nářadí, malířské palety, brousítka, krabičky bez víka, různé reklamní předměty atd.

 

Vstupte tedy do dalších částí naší nabídky, kde naleznete podrobnější údaje a fotografie o naší produkci krabiček a ostatních výrobků.

AddThis Social Bookmark Button